Vodič vyklápacieho návesu

LAS Autocentrum s.r.o.

Rosinská cesta 12, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
02.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1050

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť LAS autocentrum s.r.o. prijme do TPP vodiča sklápacieho návesu - preprava sypkých materiálov. Prepravy sú realizované na západe a strede Slovenska. Práca na týždňových turnusoch.

Ponúkame moderný vozový park a seriózny prístup ku zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, komunikatívnosť, mechanická zručnosť.

Spoločnosť s 20 ročnou históriou podnikania v nákladnej autodoprave. Preprava sypkých stavebných materiálov a asfaltov pre nadnárodné spoločnosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2889639  Dátum zverejnenia: 23.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1050