Admin transport

Largo SK s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park DHL, Gáň, okres Galanta
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,99 €/hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj a evidencia dokumentov
- komunikácia s vodičmi
- evidencia dokumentov do PC
- práca s PC
- práca na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná) - 8 hodinové zmeny

- doprava je zabezpečená z niektorých miest a dedín zdarma
- stravné lístky v hodnote 3,15 € (plne hradené zamestnávateľom) za každý odpracovaný deň
- dochádzkový bonus
- príplatky podľa zákonníka práce
- záloha každý týždeň

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Priemyselný park Gáň, DHL

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základy ANJ
- ovládanie práce s PC - Excel, Word, Outlook
- odolnosť voči tlaku a stresu
- flexibilita pri náhlych zmenách
- ochota
- komunikatívnosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

Largo SK s.r.o. je pracovná a personálna agentúra, ktorá vznikla zo spolupráce agentúr dočasného zamestnávania s nadnárodnou pôsobnosťou. Bohaté skúsenosti nášho manažmentu získané poskytovaním služieb v oblasti personálneho lízingu a brigádnikov nás stavajú do pozície špecialistov v oblasti dočasného zamestnávania najmä v logistike a výrobe elektrotechnického a automobilového priemyslu.

Pre svojich klientov zabezpečujeme pracovnú silu podľa ich individuálnych požiadaviek na zručnosti, vzdelanie, kvantitu a vek vzhľadom k charakteru vykonávanej práce.

Naša spoločnosť ponúka uchádzačom o zamestnanie rôzne druhy prác ,ale aj bezplatné poradenstvo v otázkach týkajúcich sa trhu práce pre študentov, dôchodcov, absolventov, nezamestnaných.

Spoločnosť Largo požaduje od všetkých svojich zamestnancov dodržiavanie základných hodnôt spoločnosti, ktorými sú zodpovednosť, rešpekt a zanietenosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2695668  Dátum zverejnenia: 7.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,99 €/hod. brutto