Manipulačný pracovník v sklade

Largo SK s.r.o.

Miesto práce
Senec, okres Senec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v logistickom parku v Senci
- doprava - nezabezpečená
- viacsmenná prevádzka

- práca pre nadnárodnú spoločnosť
- výhodné platové podmienky
- stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

Largo SK s.r.o. je pracovná a personálna agentúra, ktorá vznikla zo spolupráce agentúr dočasného zamestnávania s nadnárodnou pôsobnosťou. Bohaté skúsenosti nášho manažmentu získané poskytovaním služieb v oblasti personálneho lízingu a brigádnikov nás stavajú do pozície špecialistov v oblasti dočasného zamestnávania najmä v logistike a výrobe elektrotechnického a automobilového priemyslu.

Pre svojich klientov zabezpečujeme pracovnú silu podľa ich individuálnych požiadaviek na zručnosti, vzdelanie, kvantitu a vek vzhľadom k charakteru vykonávanej práce.

Naša spoločnosť ponúka uchádzačom o zamestnanie rôzne druhy prác ,ale aj bezplatné poradenstvo v otázkach týkajúcich sa trhu práce pre študentov, dôchodcov, absolventov, nezamestnaných.

Spoločnosť Largo požaduje od všetkých svojich zamestnancov dodržiavanie základných hodnôt spoločnosti, ktorými sú zodpovednosť, rešpekt a zanietenosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2029980  Dátum zverejnenia: 27.2.2015