Opatrovateľ/-ka

Largo SK s.r.o.

Miesto práce
Hrnčiarovce, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
430 - 550 EUR/mesiac, + 20 % prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opatrovateľ v Domove pre seniorov

- ubytovanie
- 12 hodinové smeny
- prémie do 20%

Informácie o výberovom konaní

- budú upresnené na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Klient bude predstavený na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Počet rokov praxe

1

- SŠ vzdelanie zdravotníckeho zamerania
- príjemné vystupovanie
- ochota pomôcť

Largo SK s.r.o. je pracovná a personálna agentúra, ktorá vznikla zo spolupráce agentúr dočasného zamestnávania s nadnárodnou pôsobnosťou. Bohaté skúsenosti nášho manažmentu získané poskytovaním služieb v oblasti personálneho lízingu a brigádnikov nás stavajú do pozície špecialistov v oblasti dočasného zamestnávania najmä v logistike a výrobe elektrotechnického a automobilového priemyslu.

Pre svojich klientov zabezpečujeme pracovnú silu podľa ich individuálnych požiadaviek na zručnosti, vzdelanie, kvantitu a vek vzhľadom k charakteru vykonávanej práce.

Naša spoločnosť ponúka uchádzačom o zamestnanie rôzne druhy prác ,ale aj bezplatné poradenstvo v otázkach týkajúcich sa trhu práce pre študentov, dôchodcov, absolventov, nezamestnaných.

Spoločnosť Largo požaduje od všetkých svojich zamestnancov dodržiavanie základných hodnôt spoločnosti, ktorými sú zodpovednosť, rešpekt a zanietenosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1869300  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 430 - 550 EUR/mesiac, + 20 % prémie