Inštalatéri - kúrenári Holandsko, 2050-2100 eur netto za 173 hodín, ubytovanie hradené

LAREX.SK pobočka holandskej agentúry LAREX Personeelsbemiddeling B.V.

Miesto práce
celé Holandsko
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
2500 - 3200 EUR/mesiac, netto 2040-2100 mesačne za 173hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na viacero projektov po Holandsku hľadáme inštalatérov aj kúrenárov

kúrenári - zváranie TIG alebo autogén
inštalatéri - voda , kúrenie , bežné domové, bytové , administratívne budovy inštalácie

Jedná sa o kumulovanú funkciu.

- v rámci dvojice treba jedného nemecky alebo anglicky alebo holandsky hovoriaceho a auto a ason 2 roky skúseností

• Sme priamo Holandská agentúra všetko čo dostanete zaplatené máte podrobne rozpísané

Na prácu dokážeme umiestniť dvojice kde jeden vie reč komunikatívne a druhý nemusí vedieť plynule.

Mzda vyplácaná týždenne – od 460 netto za základných 40 hodín týždenne - výška sa odvíja hlavne od praxe a skúseností v zahraničí , ideálne v Holandsku a pod.
• Okrem tejto mzdy vyplácana dovolenka cca 800 eur rocne.
• Ubytovanie zabezpečené a hradené v plnej výške
• Zdravotné poistenie zabezpečené agentúrou 19 EUR týždenne platíte si sami, a je možné vrátiť z toho 17Eur v prípade nečerpania zdravot. starostlivosti.
• Nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené, všetko podľa holandského práva a holandskej pracovnej zmluvy
• Možnosť cestovania domov vždy po dohovore medzi Vami a firmou v ktorej pracujete
• Sprostredkovanie práce zadarmo
• Kontaktná osoba a pomoc od agentúry
• Možnosť zvýšenia mzdy po čase, v závislosti od spokojnosti zamestnávateľa
• Možnosť poberania rodičovských príspevkov a prídavkov na deti podľa holandskej legislatívy cca 90 Eur na dieťa mesačne
• možnosť vybavenia a preplácania ďalších odborných školení

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosíme zaslať:
- štruktúrovaný životopis (čo najviac informácii o tom kde ste pracovali, ako dlho a čo presne ste robili, podľa možností s referenciami a fotkami vašej doterajšej činnosti) v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku na emailovú adresu
praca@larex.sk
- prosíme o dôslednú prípravu životopisu nakoľko táto Vás prezentuje pred budúcim zamestnávateľom
- kontaktujeme iba uchádzačov ktorí spĺňajú všetky požiadavky

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 28 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Zabehnute firmy v ramci Holandska a Nemecka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Preukázateľná prax v danej oblasti nutná!!
- Preferovaní sú uchádzači s vlastným autom a jazykom
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita
- Ochota a motivácia pracovať v zahraničí
- Doba vycestovania závislá od splnenia vyššie uvedených podmienok

Larex je jedna z najväčších sprostredkovateľských agentúr v Holandsku so zameraním na prácu pre technické obory. Sme stabilná a renomovaná organizácia, ktorá nepretržite rastie už od roku 2003 a s prácou so slovenskými zamestnancami má skúsenosti od roku 2007. Vlastníme všetky potrebné certifikácie, čo je podstatné pre dobré platobné podmienky v zhode s Holandskými zákonmi, hlavne CAO, poskytujeme a hradíme ubytovanie a takisto zapezpečujeme zdravotné poistenie. Larex vlastní nasledovné certifikáty – NEN 4400-1, VCU certifikát, je členom ABU a tiež certifikát kvalitných ubytovaní – Certified Flex Home. Larex spolupracuje s DIT Bouw & Techniek. Táto kombinácia robí najväčšie zoskupenie v rámci Holandska v sektore technických profesií s počtom 2400 – 2800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LAREX Personeelsbemiddeling B.V.
Maagdenburgstraat 10
7421 ZB Deventer
Holandsko

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1878195   Dátum zverejnenia: 22.11.2016