Kuchár/Šéfkuchár areál eXtreme park Vodné dielo Žilina

Landlord, s.r.o.

Miesto práce
Cesta na Mojš, okres Žilina
Termín nástupu
30.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si schopný ukázať svoju kreatívnu stránku v gastronómii, ak miluješ jedlo a užívaš si svoju prácu, pridaj sa k nám a vyber si z nášho pestrého menu pracovnú pozíciu podľa Tvojej chuti!

Pre novú gastro prevádzku v areáli eXtreme park Žilina hľadáme kandidátov na pozíciu: šéfkuchár/kuchár

Pracovná náplň:

šéfkuchár/kuchár
- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
- zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

Práca v mladom a dynamickom kolektíve v celoročnej gastro prevádzke v športovo-rekreačnom areáli eXtreme park na Vodnom diele Žilina. Nadštandardné platové ohodnotenie.

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky, Váš záujem môžete prejaviť zaslaním životopisu, motivačného listu, prípadne fotografie.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov zmysle zákona č. 122/2013 Z. z..
Uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Počet rokov praxe

2

- nadšenie pre prácu s ľuďmi
- empatické vystupovanie
- komunikatívnosť
- zodpovednosť, ústretovosť
- tímová spolupráca
- proaktivita - nápady, ktoré nechceš nechať zapadnúť
- pozitívne myslenie - budovanie a podpora pozitívnej atmosféry

Spoločnosť sa sústreďuje na prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu. Zameriava sa aj na organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí. Je ideálnym miestom pre uskutočnenie rôznych eventov.
ID: 2115185  Dátum zverejnenia: 7.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou