Senior programátor

Landis+Gyr

Miesto práce
Bratislavský kraj, Košický kraj, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše společnost Landis+Gyr s.r.o., member of Toshiba Corporation, je hlavním poskytovatelem integrovaných řešení pro řízení energií energetickým společnostem.

V současné době hledáme pro naši servisní společnost vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku na pozici Senior Developer.

Hledáme nového člena teamu systémových integrací odpovědného za vývoj a údržbu služeb pro výměnu dat s externími systémy u našich tuzemských i zahraničních klientů.

Váš profil:
• C# nebo jiný jazyk s prvky OOP
• Znalost SOAP a příbuzných standardů
• Znalost Oracle, případně velmi dobrá znalost jiné relační databáze.
• Zkušenost se systémy Git a Jira
• Minimálně SŠ vzdělání
• Znalost anglického jazyka v mluvené i psané formě (analýzy zadávací dokumentace)
• Schopnost samostatně řešit zadaný problém včetně analýzy, návrhu, implementace a dokumentace
• Logické a analytické myšlení na vysoké úrovni
• Osobní nasazení a proaktivní přístup

Nabízíme:
• Práci na plný úvazek
• Dlouhodobou spolupráci v případě oboustranné spokojenosti
• Pestrou škálu zaměstnaneckých benefitů
• Zaškolení, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
• Příjemné pracovní prostředí
• Nástup dle domluvy

Předem děkujeme za zaslání Vašich životopisů a průvodních dopisů. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 1 měsíce od přijetí Vašich materiálů, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Expert
Administrácia Oracle Database - Pokročilý

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Producent meracej techniky a systémov automatizovaného zberu a spracovania dát.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2578500  Dátum zverejnenia: 29.5.2016