Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Záhradník, realizátor

Landesign, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiacplat závisí predošetkým od skúseností a šikovnosti, na živnosť od 8,5,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia a údržba záhrad, zelených plôch, vegetačných striech, vodných prvkov
- realizácia prvkov drobnej záhradnej architektúry a drobné stavebné práce

Hľadáme do tímu šikovných ľudí, ktorí pomôžu v záhrade vytvoriť tú správnu atmosféru. Miestom práce okrem Trenčína sú aj iné miesta najmä v ZA a TT kraji, napríklad Martin. Práca preto predpokladá pravidelné cestovanie a výnimočne aj prenocovanie.

- rôznorodá práca v teréne, kde sa zároveň môžeš naučiť veľa nového
- práca na jedinečných projektoch s možnosťou sebarealizácie

- možnosť flexibilného pracovného času podľa dohody

- možnosť spolupráce aj na živnosť

V prípade Tvojho záujmu o uvedenú pozíciu zašli prosím na e-mail: [email protected] nasledujúce:
1.) životopis s uvedením doterajšieho pôsobenia (CV)
2.) popis Tvojej motivácie – prečo by si chcel/a pracovať v tejto oblasti

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, vopred ďakujeme za záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Záhradná architektúra, Stavebníctvo, Lesníctvo a iné

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

záhradník, lesník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát pre túto pozíciu:
- je zodpovedný, pracovitý, spoľahlivý, ochotný, samostatný, čestný a slušný
- má kladný vzťah k prírode a práci vonku bez ohľadu na počasie
- ovláda záhradný rastlinný sortiment a prácu s ním
- je dostatočne fyzicky zdatný, pretože práce sú často pomerne fyzicky náročné
- má chuť učiť sa novému a je tímovým hráčom
- dokáže byť iniciatívny a tvorivý, keď je to potrebné
- si uvedomuje skutočný význam slov „spokojný zákazník“
- má vodičský preukaz B/BE, strojnícky preukaz – ale najmä skúsenosti a prax

Firma Landesign, s.r.o. je malá realizačná firma. Ponúkame zákazníkom komplexné služby v odbore záhradná a krajinná architektúra od projektu až po realizáciu záhrady na kľúč. Okrem projektov a sadových úprav sa venujeme aj drobnej záhradnej architektúre, kladeniu dlažby, dreveným terasám, vegetačným strechám alebo kúpacím jazerám a údržbám.

Kontakt

ID: 4031583  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac