Referent oddelenia technickej kontroly

Heneken Conductors, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 12, Banskobystrický kraj, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uplatňovanie a napĺňanie požiadaviek noriem ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, BSi OHSAS 18001:2007 v procese kontroly a metrologického zabezpečenia v organizácii
- plnenie všetkých úloh uložených výkonným riaditeľom a zmocnencom pre IMS
- riadenie a koordináciu práce, vrátane kontroly plnenia úloh oddelenia technickej kontroly
- zodpovednosť za vstupnú kontrolu a uvoľnenie vstupných produktov ovplyvňujúcich kvalitu realizačných procesov a výstupných produktov v zmysle noriem a kontrolných postupov
- riadenie medzioperačnej kontroly v celom rozsahu výrobného procesu v súlade s plánom kvality a postupom pre medzioperačnú kontrolu
- zodpovednosť za výstupnú kontrolu hotového produktu a všetkých požadovaných parametrov v súlade s požiadavkami na kvalitu a postupom pre výstupnú kontrolu
- zodpovednosť za metrologické zabezpečenie organizácie – riadenie zariadení pre monitorovanie a meranie v súlade so smernicou

- Práca v stabilnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
- Odmena za prítomnosť v práci
- Jedálne kupóny (možnosť stravovania sa v areáli spoločnosti
- Zabezpečenie zdravotnej starostlivosti
- Doplnkové dôchodkové sporenie
-Výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy
- Náborový príspevok

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím, pošlite nám životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov.
Životopisy prijímame do 16.septembra 2017.
Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax 2 roky v kontrolných činnostiach
- znalosť technických noriem z odboru tvárnenia neželezných kovov
- znalosť požiadaviek noriem ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, BSi OHSAS 18001:2007
- orientácia v technických normách
- operatívny prístup k riešeniu problémov
- zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť Heneken Conductors, s. r. o. pôsobí ako výrobca drôtov a vodičov na báze hliníka, ktoré sú využiteľné najmä v energetickom priemysle v oblasti distribúcie energie, už viac ako 50 rokov .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3163127  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou