Vodič

LAMINA PREŠOV, s. r. o.

Miesto práce
Jesenná 5, Prešov-Solivar
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 eur (brutto) +príplatky+ stravné lístky+rôzne benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebujeme vodiča s VP skupiny B na rozvoz tovaru k zákazníkom, mimo rozvozu tiež na pomocné práce v klampiarskej dielni.

Práca v dlhodobo stabilne úspešnej spoločnosti.

Rozvoz tovaru a výrobkov v rámci celého prešovského a košického kraja. Záujemci, ktorí spĺňate uvedené podmienky posielajte svoje podrobné životopisy na uvedenú e-mailovú adresu. Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s riadením dodávky, zodpovednosť, manuálna zručnosť, samostatné myslenie, komunikatívnosť, pracovitosť, chuť pracovať v sezóne v nadčasoch.

Firma LAMINA PREŠOV, s.r.o. bola založená v roku 1989 a poskytuje komplexné riešenia v oblasti strešných krytín, odvetraných fasád a výroby fasádnych obkladov a strešných krytín. Počas celého obdobia vývoja neustále rozširuje portfólio svojich služieb a produktov. Hlavnou prioritou je pre nás spokojnosť našich klientov, ktorým ponúkame nielen kvalitné produkty, ale aj školenia, bezplatné odborné poradenstvo, odvoz tovaru a celý rad doplnkových služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2448575  Dátum zverejnenia: 26.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 eur (brutto) +príplatky+ stravné lístky+rôzne benefity