Bezpečnostný pracovník v logistickom centre OJ Lidl Záborské - Prešov

LAMA SK a. s.

Miesto práce
Záborské
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie fyzickej ochrany v logistickom centre OJ Lidl Záborské - Prešov
  • Monitorovanie a riadenie prístupu zamestnancov a návštevníkov do areálu logistického centra
  • Kontrola vozidiel vstupujúcich a vychádzajúcich z areálu
  • Monitorovanie a riadenie bezpečnostných kamerov a alarmových systémov
  • Zabezpečovanie a dodržiavanie bezpečnostných predpisov a smerníc
  • Pravidelné hlásenie bezpečnostných udalostí a incidentov nadriadeným

  • Môžeš pracovať v čistom a príjemnom pracovnom prostredí.
  • Zaručujeme ti pravidelný mesačný príjem.
  • Okrem základnej mzdy ti ponúkame aj gastro lístky
  • Sme stabilná a rýchlo sa rozvíjajúca firma s mnohými príležitosťami na profesionálny rast a rozvoj kariéry

Informácie o výberovom konaní

kontaktné údaje pre záujemcov:
žiadosti o prijatie + životopisy posielajte na e-mail. adresu: [email protected],
tel.: +421 948 109 195

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Súkromná bezpečnostná služba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Držiteľ Preukazu odbornej spôsobilosti na výkon strážnej služby (POS)
  • Bezpečnostný pracovník v logistickom centre
  • Dochvíľny, spoľahlivý a bezúhonný uchádzač
  • Komunikatívny s kreatívnym prístupom
  • Vzdelanie v oblasti bezpečnosti výhodou

Poskytovanie bezpečnostných služieb.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Ratica
Tel.: +421948109195
E-mail: poslať životopis
ID: 4821536  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac