Zapisovateľ odberných miest pre RWE GAS Slovensko

Slovenská revízna a servisná spoločnosť s.r.o.

Košická 6, Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, okres Tvrdošín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
800 - 1400 EUR/mesiac, Platové podmienky budú upresnené na výberovom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zapisovanie odberných miest, energetické poradenstvo, jednoduchá administratíva, práca s klientom.
Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania produktov, predovšetkým cieleného systematického oslovovania zákazníkov v jednotlivých regiónoch Slovenska.
Prezentovať a predávať produkty a služby spoločnosti podľa príslušných oprávnení a postupov formou priameho predaja.

Kariérny rast, príjemný kolektív, nadštandardné finančné ohodnotenie, vlastný systém vzdelávania, služobný automobil po zapracovaní aj na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

Výberový proces pozostáva z:
1. Osobný pohovor
2. Tréningový deň
3. Produktové a komunikačné školenie
4. Uzatvorenie spolupráce

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť, asertivita,ochota ucit sa.

Slovenská revízna a servisná spoločnosť sa venuje komplexnej starostlivosti v oblasti BOZP a to odborným skúškam, prehliadkam a servisu všetkých vyhradených technických zariadení elektrických, plynových, tlakových a zdvíhacích, revízie komínov, revízie klimatizácií, požiarna ochrana, zdravotná služba, BOZP školenia, čistenie odpadov a kanalizácií a GDPR.

Vďaka veľkému rozsahu služieb, celoslovenskému pokrytiu a taktiež veľkým kapacitám vieme vyriešiť všetky aj najnáročnejšie požiadavky klienta.

Za klienta sledujeme všetky termíny, zmeny v legislatíve, archivujeme všetky revízie lebo naším cieľom je odbremeniť klienta od starosti s BOZP aby sa vedel venovať svojmu podnikaniu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2004411  Dátum zverejnenia: 16.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1400 EUR/mesiac, Platové podmienky budú upresnené na výberovom pohovore.