Robotník na stavbe

LAK CONSULTING s.r.o.

62, 956 31 Horné Chlebany, Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Nitra, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stavebné partie na zatepľovanie bytových domov , oblasť západné Slovensko.

Spoločnosť LAK CONSULTING s.r.o. je stavebná spoločnosť zaoberajúca sa realizáciou stavieb, zatepľovaním budov a domov, stavebnými práca exteriérov a interiérov . Ponúkame nasledovné ceny za prácu :
EPS 12,5 €/m2, FKD 13,5 €/m2, roh. lišta 1 €/bm, hromozvod 1,5 €/bm, ventilačné mriežky 1 €/ kus, murárske výspravky 5 €/hod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, kvalitná práca

Stavebná spoločnosť zaoberajúca stavebnými prácami na stavbách, stavebnými prácami pri realizácii exteriérov a interiérov. Taktiež sa spoločnosť zaoberá murárstvom, izolatérstvom, vodoinštaláciou a kúrenárstvom.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2655432  Dátum zverejnenia: 21.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou