Autolakovník

Lagermax Autotransport Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
1 800 EUR/mesiacmzda sa bude pohybovať od 1800 EUR na základe odpracovaných hodín. Bližšie informácie k mzdovým podmienkam budú vybraným uchádzačom poskytnuté na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava vozidiel pred lakovaním (čistenie, brúsenie, tmelenie, maskovanie).
Pripravovanie, miešanie a nanášanie základnej farby, metalízy, farby a laku striekacími pištoľami na vozidlo alebo jeho časti.
Kontrolovanie kvality odvedenej práce po dôkladnom vypálení a vytvrdnutí laku.
Zodpovednosť za kontrolu dodržiavania správnych technologických postupov, prípravy a následnej realizácie lakýrnických prác.
Odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi.
Čistenie použitých pracovných pomôcok – najmä striekacích pištolí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Výučný list v odbore lakovník alebo viac ročné skúsenosti
Tímové a k procesom orientované myslenie a konanie.
Technické myslenie(priestorové, konštrukčné).
Rozhodnosť, presnosť, precíznosť.
Pohotovosť vystupovania.

Spoločnosť patriaca k nadnárodnému rakúskemu koncernu, podnikajúca v oblasti automobilového priemyslu vnútroštátna a medzinárodná preprava vozidiel, skladovanie vozidiel, servis a opravy osobných a nákladných vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 324580  Dátum zverejnenia: 30.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac