Junior finančný sprostredkovateľ

Ladislav Smoroň

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (fix + variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ukončil si práve vysokú školu ekonomického zamerania a nechceš zapadnúť do davu v nadnárodnej firme? Chceš mať svoj život vo svojich rukách? Práve pre Teba je táto ponuka:
Do novej pobočky hľadáme kolegov na pozíciu Junior finančný sprostredkovateľ. Tvojou náplňou práce bude stretávanie sa s ľuďmi a riešenie ich finančných otázok (úvery, poistenie, sporenie a mnoho iného).

Ponúkame ti atraktívny systém vzdelávania, aktívny koučing, časovú flexibilitu a neobmedzené možnosti príjmu. Ak sa chceš osobnostne rozvíjať, naučiť sa to, čo ťa v škole nenaučili a získať praktické skúsenosti s fungovaním finančného trhu a ďalšie zaujímavé benefity, neváhaj a pošli nám životopis.

atraktívne možnosti vzdelávania a osobnostného rozvoja
kariérny rast podľa vopred zadefinovaných pravidiel
nadpriemerné finančné ohodnotenie a nefinančné benefity
časová flexibilita
zázemie a podpora najrýchlejšie rastúcej spoločnosti v oblasti finančného sprostredkovania

Informácie o výberovom konaní

Informácia pre uchádzača
V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám CV a motivačný list e-mailom na [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytneš starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

čistý register trestov
záujem o oblasť osobných financií
komunikačné zručnosti
cieľavedomosť
samostatnosť
príjemné vystupovanie
flexibilita

Fincentrum, a.s.
patrí medzi najväčšie finančno-sprostredkovateľské spoločnosti. Desiatky sprostredkovateľských centier po celom Slovensku a v Českej republike pomáhajú jednotlivcom aj korporátnej klientele orientovať sa v zložitom svete financií.
ID: 1788884  Dátum zverejnenia: 5.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (fix + variabilná zložka)