Šofér na hydraulickú ruku na prevoz dreva

Ladislav Paták - súkromný podnikateľ

Miesto práce
Továrenská 2614/19, 901 01 Malacky, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200.00 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevoz dreva na sklade na nákladnom aute s hydraulickou rukou.

Dohodou

Človek vhodný pre túto prácu musí byť zodpovený, flexibilný a plne schopný udržiavať pridelené vozidlo v perfektnom stave, teda v stave, v akom ho prevezme. Práca je nadštandardne ohodnotená. Vhodnému kandidátovi poskytneme po dohode aj vynikajúce platobné podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vodič - hydraulická ruka

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, flexibilita, schopnosť udržiavať pridelené vozidlo a zodpovedať za jeho 100% plnú prevádzku.

Spoločnosť zaoberajúca sa prepravou dreva a manipuláciou dreva na nákladných autách s hydraulickou rukou.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2327037  Dátum zverejnenia: 16.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200.00 EUR/mesiac