Predajca DUNTEL - Dunajská Streda

Ladislav Kráz - DUNTEL

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,16 eur/ hod , hruba mzda za vykonanu pracu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha zákazníkov, t.j. aktívny predaj,
- reklamácie tovaru,
- milý prístup k zákazníkom, ochota stále pomôcť,
- zodpovednosť za pridelenú hotovosť a tovar, práca s pokladňou,
- doplňovanie tovaru, správne označenie cien,
- udržiavanie poriadku na predajni.

Práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša firma sa zaoberá predajom a servisom mobilných telefónov,GPS, tabletov a ich príslušenstva

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3166108  Dátum zverejnenia: 30.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,16 eur/ hod , hruba mzda za vykonanu pracu