Pridaj sa k nám 2-3 zmeny ! Mzda až do 1327 € brutto. Štvrťročné odmeny až do 245€, príspevok na stravu až do 85 €, dopravu až do 75 €. Neváhaj!

LADAKA s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
768 - 1 327 EUR/mesiacpríplatky, dochádzkové bonusy, kvartálne odmeny, vianočné odmeny, motivačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame ti príležitosť naučiť sa niečo nové.

Nemusíš mať žiadne skúsenosti, a však čo ti nesmie chýbať je chuť do práce.

Pracovná doba je 8 hodinová.

Možnosť výberu na 2-3 zmeny.

Typický tvoj deň v práci:

- Príchod na pracovisko a prihlásenie sa v systéme

- Výkon práce na pridelenom pracovisku v rámci tímu

- Kompletizácia komponentov

Ponúkame:

- Prácu vo výrobe plastových výrobkov

- Vhodnú prácu pre mladých ľudí

- Možnosť pracovať aj bez skúseností, všetko ťa naučíme

- Rôzne príplatky a príspevky (napr. príplatok za prácu v noci, príplatok za sviatok, príplatok za sobotu a nedeľu)

- Príspevok na dopravu až do 75 €

- Príspevok na stravu až do 85 €

- Rôzne odmeny a príspevky (napr. štvrťročná odmena až do 245 €, príspevok na čistenie až do 30€/polrok)

- Vianočnú odmenu a firemné darčeky

Neváhaj, pridaj sa k nám! Kontaktuj nás na tel. čísle: 0915 435 005 alebo pošli nám svoj životopis na email: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba plastových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vek minimálne 18 rokov

pracovitosť

zodpovednosť

Naša agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Zameriavame sa nie len na personálny leasing ale ponúkame naše služby aj v oblasti recruitmentu profesionálov. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4782448  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 768 EUR/mesiac