Kto sme?

LABAŠ s.r.o. je najväčší domáci veľkoobchod s potravinami na Slovensku s 30 ročnou históriou. Hlavnou činnosťou spoločnosti je prevádzkovanie veľkoobchodu potravín ako aj prevádzkovanie vlastnej maloobchodnej siete potravín FRESH Plus s 34 prevádzkami na východe Slovenska.

Predavač/predavačka mäsa a mäsových výrobkov - Prešov

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava mäsa
krájanie mäsových výrobkov
predaj a obsluha zákazníkov

stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
príplatok za prácu cez víkend
práca vo sviatok a nadčasy preplácané
príplatok za neprerušenie dochádzky
príplatok za nefajčenie
podávanie teplej stravy: výber zo 6 druhov jedál denne za symbolickú cenu
vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
vianočná odmena
finančné odmeny pri životných udalostiach
firemné akcie: ples, MDD, Mikuláš
bezplatné využitie 2 fitness centier v Košiciach
možnosť preplatenia výdavkov za získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve
možnosť nákupu vo VO za VO ceny aj so zamestnaneckou zľavou
TEŠÍME SA NA VÁS !

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite, alebo osobne doneste svoju žiadosť aj s profesijným životopisom na adresu: LABAŠ s.r.o., Textilná 1, 040 12 Košice alebo email: [email protected] s označením "Výberové konanie".V životopise uveďte aj tel.kontakt na Vášho predchádzajúceho priameho nadriadeného za účelom získania referencií.
Oslovíme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné

prax v odbore, zodpovednosť a chuť pracovať, vysoké pracovné nasadenie, dobré komunikačné schopnosti,
ID: 3095980  Dátum zverejnenia: 8.6.2017