Manipulant tovaru - VZV

LABAŠ s.r.o.

Miesto práce
Textilná 1, Košice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Presun tovaru v sklade VZV vozíkom, manipulácia s tovarom

stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
príplatok za neprerušenie dochádzky
príplatok za nefajčenie
podávanie teplej stravy: výber zo 6 druhov jedál denne za symbolickú cenu
vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
vianočná odmena
finančné odmeny pri životných udalostiach
firemné akcie: ples, MDD, Mikuláš
bezplatné využitie 2 fitness centier v Košiciach
možnosť preplatenia výdavkov za získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve
možnosť nákupu vo veľkoobchode LABAŠ s.r.o. za VO ceny aj so zamestnaneckou zľavou

TEŠÍME SA NA VÁS !

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite alebo osobne doneste svoju žiadosť aj s profesijným životopisom na adresu: LABAŠ s.r.o., Textilná 1, 040 12 Košice alebo email: personalne@labas.sk s označením "Výberové konanie- manipulant /-ka/ tovaru". V životopise uveďte aj tel.kontakt na Vášho predchádzajúceho priameho nadriadeného za účelom získania pracovných referencií, alebo k životopisu priložte pracovný posudok.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

platný preukaz na obsluhu vysokozdvižného vozíka výhodou
skúsenosť s prácou s VZV podmienkou
veľmi dobrý zdravotný stav
fyzická zdatnosť a chuť pracovať v dynamickom kolektíve

LABAŠ s.r.o. je najväčší veľkoobchod s potravinami na Slovensku. Hlavnou činnosťou spoločnosti je prevádzkovanie veľkoobchodu potravín a prevádzkovanie vlastných 26 supermarketov. Pôsobí na trhu viac ako 20 rokov. Ročný obrat spoločnosti za rok 2015 činil 216 517 570 mil. €

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Textilná 1
040 12 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2742054   Dátum zverejnenia: 1.12.2016