Obchodní zástupce - zamražené pečivo pro oblast Bratislava a okolí

La Lorraine s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozvoj zákaznické sítě na Slovensku.
Vyhledávání nových zákazníků.
Kompletní ošetření svěřeného regionu - segment tradiční trh a Horeca.
Péče o klienty.
Technologická pomoc při zaškolování personálu zákazníka.
Prezentace firmy a jejích produktů.
Zodpovědnost za výsledek ve svěřeném regionu.
Reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástup ihned nebo dohodou.
Motivující mzda, bonusy.
Zázemí silné mezinárodní společnosti.
Přátelský tým.
Flexibilní pracovní doba.
Služební auto, notebook, mobil.

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na personální oddělení na e-mail: [email protected] . Po pečlivém prostudování došlých odpovědí budeme kontaktovat vybrané kandidáty.
Za Váš životopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení. Pokud během následujících 4 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud i nadále budete sledovat nabídku volných pozic na našich stránkách.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomický nebo gastronomický směr

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Prokazatelná zkušenost s obchodní činností (rychloobrátkové zboží) podmínkou - uveďte do CV kontrétní úspěchy a výsledky Vaší práce v této oblasti.
Výborné komunikační a prezentační schopnosti.
Zodpovědnost, samostatnost a příjemné vystupování.
Loajalita vůči firmě.
Bydliště v daném regionu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dceřinou společností největší výrobní a distribuční společnosti v segmentu zamraženého předpečeného pečiva v ČR, která je součástí belgické rodinné skupiny La Lorraine Bakery Group. Po celé Evropě zaměstnáváme téměř 3000 kolegů, vyvážíme do 25 zemí a v posledních 15 letech rosteme každý rok v průměru o 10%. Navazujeme na tradiční pekařské postupy a zároveň přejímáme nejmodernější trendy. Neustále investujeme a rozvíjíme se, takže nabízíme stabilní pracovní místa a dlouhodobou jistotu zaměstnání. V roce 2012 jsme obdrželi v Belgii ocenění Podnikatel roku.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1928904  Dátum zverejnenia: 2.2.2017