Vodič medzinárodnej dopravy do 12t

L - Z TRANS, s.r.o

Miesto práce
Šamorín, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1000 EUR/mesiac, Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme spolahlivých kolegov s min. 1 ročnou praxou. Možu byť aj do tandemu. Len vážny záujemcovia !!! Prednost majú uchádzači, ktorý majú max. hodinu cesty do Šamorína !!!

Pri obojstrannej dobrej spolupráci ponúkame pravidelný príjem a korektnosť !

LEN pre VÁžNYCH ZÁUJEMCOV !!! Moňý nástup 01.08 alebo 01.09.2014 !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Vyrovnaný postoj k vysokému pracovnému nasadeniu, zodpovednosť, flexibilita, konštrukčnú a priestorovú spolahllivosť, praktické myslenie, samostatné myslenie, prispôsobivosť, samostatnosť, rozhodnosť, odolnosť voči mentálnej záťaži, kultivovanosť vystupovania.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzač

Vďaka spoľahlivosti našich služieb spolupracujeme aj s veľkými dopravnými a prepravnými spoločnosťami.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1519346  Dátum zverejnenia: 24.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1000 EUR/mesiac, Dohodou