Ponuka práce pre inštalatérov do Nemecka

L-WORK & EPS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme štyroch šikovných inštalatérov (v oblasti vody, plynu a kúrenia).
Práca je ponúkaná do Nemecka, do Stuttgartu, na nemeckú pracovnú zmluvu.

Plat: 2100-2400€ netto (závisí od skúseností)

Nástup ihneď!

- 13. a 14. plat
- možnosť nadčasov
- zabezpečené ubytovanie, hradené zamestnávateľom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Charakteristika klienta závisí od požiadaviek a skúseností uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

inštalatér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vlastný automobil je výhodou, nie však podmienkou.

Naša spoločnosť L-WORK & EPS sa špecializuje v oblasti sociálnej a zdravotnej starostlivosti v zahraničí. Najviac sa snažíme o to, aby sme boli schopní zamestnávať kvalifikovaných a skúsených profesionálov ako sú lekári, diplomované všeobecné sestry a opatrovatelia. Dávame si záležať na vzťahoch a priateľskom prístupe s našimi klientmi, zamestnancami a uchádzačmi o prácu. Osobitný dôraz kladieme na vlastnosti našich zamestnancov, ktorými sú empatia a priateľstvo, nakoľko veríme, že práve tie sú kľúčom k poskytovaniu vysoko kvalitných služieb v starostlivosti o druhých.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3124529  Dátum zverejnenia: 7.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v texte