Projektový manažér

L - TRANS Logistics s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 79, 84107 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné vypracovávanie cenových ponúk pre zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi
• v prípade výhry tendra, delegovanie daných transportov na zodpovedného disponenta, pomoc pri nábehu tendra, získanie všetkých potrebných podkladov a informácií
• sledovanie nakládok v KCC na dennej báze, spätná kontrola vykládok v jednotlivých závodoch na báze možnosti uplatnenia si stojného
• vybavovanie MFP do závodu VW SK pre pracovníkov Ltrans
• komunikácia so štatistickým úradom, mesačný reporting na ŠÚ
• krížová kontrola fakturácie prepráv pre Volkswagen Logistics v systeme WEB-MTB, riešenie problémových faktúr
• reporting – sledovanie nakládok Kassel a vyhodnotenie rentability
• emailová komunikácia ohľadom problémových vecí pri existujúcich tendroch
• sprievodná podpora pri certifikácii
• komunikácia so zákazníkmi / dodávateľmi ([email protected])
•sledovanie tenderov na portáloch zákazníkov

Uchádzačov prosíme aby nás kontaktovali emailom, životopis zasielali v SK / NJ / AJ.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

- Vysokoškolské vzdelanie
- Nemecký jazyk a anglický jazyk aktívne
- Prax v automobilovom priemysle min. 2 roky
- Technické a logické myslenie nevyhnutné
- presnosť a precíznosť, kontrolu v systéme a v papieroch
- znalosť programu POHODA výhodou

Spoločnosť L- Trans Logistics s.r.o. je skúsená dynamická firma pôsobiaca v oblasti domácej a medzinárodnej logistiky, pričom poskytuje služby renomovaným subdodávateľom spoločnosti Volkswagen tak na Slovensku ako aj v Európe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2118665  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou