Можливість для людей з України

Hľadáme vodičov kamiónov - dvojosádka na EU (DE)- vodičský preukaz C,E

L - TRANS Logistics s.r.o.

Miesto práce
900 51 Zohor
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 2 600 EUR/mesiacčistá mzda sa pohybuje od 1700€-2000€, podla výkonu a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava tovaru zákazníkom do zahraničia
- nakladanie a vykladanie tovaru
- vybavovanie dodacích listov a iných spreivodných listov
- úzka spolupráca s disponentom
- hmotná zodpovednosť za zverený dopravný prostriedok ako aj ceniny / nafta, tankovacie karty, dobitie mýta/
- viesť vozový zošit, kde sa zapisujú opravy, výmeny agregátov, autobatérií, výmena pneumatík, pravidelná údržba
- zverené vozidlo preberať písomne a zaznamenať na príslušné tlačivo
- udržiavať zverený dopravný prostriedok v dobrom technickom stave a v čistote. Prípadné opravy nahlásiť okamžite svojmu priamemu nadriadenému.

Vozidlá sú priradené jednotlivým vodičom
Možnosť jazdy v jednotke alebo v dvojke
Jazdy "na kolečká", t.j. od pondelka do piatku a víkendové pauzy sú na Slovensku
Možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme skúsených, spoľahlivých vodičov
so zmyslom pre svoju prácu
Flexibilita
Bezúhonnosť
Schopnosť zvládať stresové situácie
Starostlivosť o nákladné auto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Doprava

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

VZV výhodou
- platný doklad zdravotnej spôsobilosti
- platný doklad o vykonaní psychologickej spôsobilosti
- digitálna karta vodiča
- platný doklad o školení vodiča z povolania
- kvalifikačná karta vodiča výhodou
- znalosť dopravnej problematiky
- flexibilita

Spoločnosť L- Trans Logistics s.r.o. je skúsená dynamická firma pôsobiaca v oblasti domácej a medzinárodnej logistiky, pričom poskytuje služby renomovaným subdodávateľom spoločnosti Volkswagen tak na Slovensku ako aj v Európe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2118637  Dátum zverejnenia: 8.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac