Prevádzkar novovznikajúcej reštaurácie

L & Š, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 3/B, 949 05 Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spolupracovníka, ktorý sa bude podieľať na vzniku novej reštaurácie spolu s prevádzkovaním jej chodu. Bude spolukonzultovať jej projektovanie spojené so zriadením a následným využívaním a zapojením chodu do užívania.
Hlavná náplň práce:
- spolupráca pri vzniku reštaurácie
- jej úspešné zavedenie do užívania
- organizácia bezproblémového chodu
- optimalizácia a nadstavovanie cien, implementovanie aktivít na zvýšenie predaja
- zodpovednosť za poskytovanie kvalitného servisu pre hostí
- koordinácia eventov
- tvorba cenových ponúk, jedálneho a nápojového lístka
- znalosť a dodržiavanie platných hygienických a bezpečnostných predpisov
- kontrolovanie kvality dodania tovaru, tovaru na sklade a v kuchyni

- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- zaujímavé finančné ohodnotenie a iné benefity

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa stali členom nášho tímu, prosím, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- najmenej 2 ročná pracovná skúsenosť ako prevádzkar
- skúsenosť so zavádzaním novej reštaurácie podmienkou
- team leader, profesionálny prístup
- výborné komunikačné schoponosti

Moderná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa celoslovenskou distribúciou a maloobchodom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1914805  Dátum zverejnenia: 31.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri osobnom pohovore