Kuchárka/Kuchár

L-Plaza

Dominikánske námestie 23, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme kuchára/ku s praxou, platným zdravotným preukazom, príprava denného menu + akcie. Pracovná doba pondelok-piatok od 7:00 do 15:00 V prípade záujmu zasielajte životopis na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Penzión Plaza sídli v historickom centre Košíc, len 3 minúty chôdze od Dómu svätej Alžbety. Okrem ubytovania ponúka reštauráciu a bar. Príjemná atmosféra trhu so zeleninou, ovocím a kvetmi Vás počas letných mesiacov čaká priamo pred penziónom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2553740  Dátum zverejnenia: 10.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou