Řidič MKD - víkendy doma

L + K, spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rodinná firma s 22 letou tradicí se sídlem v Praze hledá řidiče mezinárodní kamionové dopravy - víkendy doma.

Náplň práce

- Řidič mezinárodní kamionové dopravy - víkendy doma

Po Česku, Slovensko, Něměcko. Ideální pro lidi z Prahy a okolí, ty budou doma někdy i dny přes týden.

Nabízíme

- Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
- Moderní vozový park - VOLVO
- Pevný výplatní termín
- Profesionální přístup - nejste pro nás číslo SPZ
- Vlastní vozidlo
- Víkendy doma
- Jistotu zaměstnání u stabilní české společnosti

Požadujeme

- Řidičský průkaz sk. C+E
- Profesní způsobilost
- Praxe v oboru

V případě zájmu volejte: +420 724 118 545 nebo zašlete kontaktní mail.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3042316  Dátum zverejnenia: 3.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.