Programátor C++/C#/ASP.NET/JAVA

KYBERNETIKA, s.r.o., Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pohovore s vybraným uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PROGRAMÁTOR C++/C#/ASP.NET/JAVA

Popis pracovnej pozície:
* Programovanie a údržba aplikácií v jazyku C++/C#/ASP.NET/JAVA
* Funkčná špecifikácia, analýza a návrh riešenia
* Testovanie a tvorba dokumentácie

Ponúkame:
- pracovné uplatnenie v oblasti najnovších informačných technológií
- stabilné zázemie s možnosťou participácie na zahraničných projektoch
- možnosť ďalšieho osobného rozvoja a vzdelávania / jazykové
kurzy, odborné kurzy /
- možnosť profesionálneho a kariérneho rastu

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie elektronickej podoby štruktúrovaného životopisu s uvedením Vášho tel. čísla na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové znalosti - programátor:
- pokročilý: jazyk C#, ASP.NET (Windows) alebo jazyk C++ alebo JAVA
- SQL - základ
- TCP/IP - základ
- UML - základ

Vítané znalosti a skúseností:
- tvorba dokumentácie, tvorba prezentácií
- Windows, Unix, internet

Osobnostné predpoklady:
- logické a analytické myslenie
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme a lojálnosť

Spoločnosť Kybernetika s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Firma sa orientuje na vývoj, projektovanie, realizáciu a dodávky informačných, riadiacich, testovacích, meracích, monitorovacích, kamerových systémov a systémov kontroly kvality, montážno-výrobných pracovísk a iných systémov pre rôzne oblasti riadenia technologických procesov. Pri realizácii týchto systémov a zariadení využíva najmodernejšie prostriedky z oblasti riadenia , robotiky a informatiky.
Spoločnosť bola založená pred viac ako 30 rokmi a zamestnáva okolo 60 špecialistov, prevažne s vysokoškolským vzdelaním, ktorí svojimi skúsenosťami a vedomosťami sú zárukou kvalitného a efektívneho riešenia problémov v priemyselnej automatizácii, robotizácii a informačných systémoch najmä v hutníckom a automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 444987  Dátum zverejnenia: 15.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na pohovore s vybraným uchádzačom