Programátor C++

KYBERNETIKA, s.r.o., Košice

Miesto práce
KYBERNETIKA, s.r.o., Košice, Orgovánová 4, 04011 Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný uchádzač bude pracovať ako člen projektového tímu. Bude sa spolupodieľať na jednotlivých fázach a aktivitách projektov v rámci životného cyklu systému s možnosťou osobného rastu.

Ponúkame:
- zaujímavú, samostatnú a perspektívnu prácu
- prostredie stabilnej a úspešnej spoločnosti
- prístup k najmodernejším technológiám v oblasti IT
- možnosť ďalšieho odborného rastu
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- fitness klubové karty
- stravné lístky
- firemný mobil

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte na email: [email protected].

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:

V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou KYBERNETIKA, s.r.o., Košice, Orgovánová 4, 04 011 Košice, Slovensko. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové znalosti programátora:
- jazyk C++

Vítané skúseností z oblastí computer vision a s aplikovaním kamerových systémov v priemysle.

Osobnostné predpoklady:
- logické a analytické myslenie
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme a lojálnosť

Spoločnosť Kybernetika s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Firma sa orientuje na vývoj, projektovanie, realizáciu a dodávky informačných, riadiacich, testovacích, meracích, monitorovacích, kamerových systémov a systémov kontroly kvality, montážno-výrobných pracovísk a iných systémov pre rôzne oblasti riadenia technologických procesov. Pri realizácii týchto systémov a zariadení využíva najmodernejšie prostriedky z oblasti riadenia , robotiky a informatiky.
Spoločnosť bola založená pred viac ako 30 rokmi a zamestnáva okolo 60 špecialistov, prevažne s vysokoškolským vzdelaním, ktorí svojimi skúsenosťami a vedomosťami sú zárukou kvalitného a efektívneho riešenia problémov v priemyselnej automatizácii, robotizácii a informačných systémoch najmä v hutníckom a automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2281400  Dátum zverejnenia: 30.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou