Systémový administrátor

KYBERNETIKA, s.r.o., Košice

Miesto práce
Kybernetika, s.r.o., Orgovánová 4, 040 11 Košice
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 300 EUR/mesiacHrubá mzda od 800€ v závislosti od skúseností, zručnosti a výkonnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný uchádzač bude mať príležitosť pracovať na projektoch pre :
• Inštaláciu, správu a údržbu IS
• Inštaláciu, správu a rozvoj LAN sieti
• Inštaláciu, správu a administráciu zabezpečovacích a kamerových systémov
• Inštaláciu, správu a administráciu pracovných staníc
• Inštaláciu, správu a administráciu serverov Windows, Linux.
Ako člen projektového tímu sa môže podieľať na jednotlivých fázach a aktivitách nových projektov v celom ich rozsahu:

- analýza
- návrh a vývoj aplikácií
- programovanie s využitím jazyka C++
- testovanie vyvinutých aplikácií
- údržba programových aplikácií

- zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
- možnosti osobnostného rozvoja
- stravné lístky
- voľné lístky Fitness, wellness
- výkonnostné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte na email: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vítané znalosti a skúseností:
CISCO, C++

Osobnostné predpoklady:
- logické a analytické myslenie
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme a lojálnosť

Spoločnosť Kybernetika s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Firma sa orientuje na vývoj, projektovanie, realizáciu a dodávky informačných, riadiacich, testovacích, meracích, monitorovacích, kamerových systémov a systémov kontroly kvality, montážno-výrobných pracovísk a iných systémov pre rôzne oblasti riadenia technologických procesov. Pri realizácii týchto systémov a zariadení využíva najmodernejšie prostriedky z oblasti riadenia , robotiky a informatiky.
Spoločnosť bola založená pred viac ako 30 rokmi a zamestnáva okolo 60 špecialistov, prevažne s vysokoškolským vzdelaním, ktorí svojimi skúsenosťami a vedomosťami sú zárukou kvalitného a efektívneho riešenia problémov v priemyselnej automatizácii, robotizácii a informačných systémoch najmä v hutníckom a automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2106910  Dátum zverejnenia: 21.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 300 EUR/mesiacHrubá mzda od 800€ v závislosti od skúseností, zručnosti a výkonnosti.