Asistent/ka predaja v predajni Medicine everyday therapy - Centro Nitra

KYBA s.r.o.

Miesto práce
OC Centro Nitra, Akademická, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
máj 2024
866 EUR/mesiac+ príplatky za odrobené víkendy + odmeny podľa dosiahnutých predajných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistentov/asistentky predaja v predajni s oblečením MEDICINE everyday therapy na plný úväzok.

- starostlivosť o zákazníka - poradenstvo a obsluha
- práca s tovarom - prijímanie, cenovkovanie, alarmovanie, presuny medzi predajňami, výpredaj...
- pravidelné dopĺňanie tovaru
- práca s pokladňou a skladovým systémom
- starostlivosť o sklad
- udržiavanie poriadku na predajni
- vo väčšine prípadov práca na dlhý a krátky týždeň - 12 h zmeny

zamestnanecké zľavy

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím zašlite Váš ŽIVOTOPIS S FOTKOU

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kladieme vysoký dôraz na komunikáciu so zákazníkom - jeho obsluhu / aktívny predaj
- preto je základom priateľské a komunikatívne vystupovanie
- záujem o módu, aktuálne trendy
- spoľahlivosť, pracovitosť a zodpovednosť
- tímový duch

Naša spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním predaja tovaru značky MEDICINE everyday therapy v kamenných predajniach na Slovensku. Originálne, individuálne a elektrizujúce, v súlade s najnovšími trendmi a v nesúlade s každodennou rutinou. Výnimočné oblečenie charakteristické dizajnérskou rôznorodosťou a odviazanosťou zapracováva do svojich kolekcií jedinečnosť lokálnych štýlov a podporuje mladých autorov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4795768  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac