Obchodný zástupca pre stredoslovenský región

KVK Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Astrová 2/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Ponúkame motivujúce mzdové podmienky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predajný servis stávajúcej obchodnej siete
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov za účelom predaja stavebných materiálov,
- kontrola plnenia obchodných podmienok,
- udržiavanie obchodného styku so stávajúcimi obchodnými partnermi,
- sledovanie vývoja pohľadávok,
- spolupráce pri riešení zákazníckych reklamácií,
- monitoring trhu stavebných hmôt (výrobky, ceny, služby a pod.),
- vypracovávanie štatistík pre potreby marketingu a obchodu,
- ďalšie úlohy pre podporu obchodu zadávané priamym nadriadeným.

mobil, osobný automobil, notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- prax v predaji stavebných hmôt,
- dobrá znalosť MS OFFICE,
- komunikačné zručnosti, telefonická komunikácia,
- samostatnosť a spoľahlivosť, organizačné schopnosti,
- schopnosť a ochota často a intenzívne cestovať, vodičský preukaz sk. B,
- bydlisko v regióne.

Spoločnosť KVK Slovakia s.r.o. sa zaoberá dovozom a predajom asfaltových izolačných pásov, suchých omietkových zmesí a lepidiel.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2700851  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkame motivujúce mzdové podmienky.