Vodič/ skladník

KVIP s.r.o.

Púchovská 16, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa kolektívu hľadáme nového kolegu s pozitívnym vzťahom k vedeniu vozidla a s orientáciou na potreby zákazníka. K hlavným úlohám a povinnostiam bude patriť:
- rozvoz tovaru v regióne,
- naloženie, vyloženie tovaru,
- odovzdanie dokladov,
- starostlivosť o zverené vozidlo,
- prípadná pomoc v centrálnom sklade.

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- nadštandardné finančné ohodnotenie,
- preplatenie stravného v zákonnej výške,
- nákup tovaru so zamestnaneckými zľavami,
- zamestnanecké benefity

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

C, E

- zodpovedný prístup k práci
- bezúhonnosť
- vodičský preukaz C podmienkou, E výhodou
- karta vodiča a psychická spôsobilosť vodiča sú nutné
- znalosť sortimentu voda, kúrenie, plyn výhodou

Firma WOODCOTE GROUP s.r.o. reprezentuje najlepší zákaznícky servis, výbornú lokálnu dostupnosť tovaru vďaka rozrastajúcej sa predajnej ploche. Sme partnerom pre kúrenie, vodu, inštalačný materiál, plyn a sanitárnu techniku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3074286  Dátum zverejnenia: 23.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200