Recepčná a podpora správy objektu

KVANT spol. s r.o.

Miesto práce
KVANT spol. s r. o., Odborárska, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacplat je zložený z hrubej mzdy 800,- € a dochádzkového bonusu 200,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva činnosti spojené s prevádzkou recepcie v administratívnom centre,
- vedie evidenciu využívania a rezervácie zasadacích priestorov, manažment obsadenosti, starostlivosť o poriadok v zasadacích miestnostiach, starostlivosť o interiérovú zeleň
- vedie evidenciu návštev, informuje a usmerňuje návštevy,
- vykonáva činnosť spojovateľa,
- evidencia a zapisovanie pošty,
- spolupracuje so správcom objektu pri riešení správy a parkovacej politiky objektu, vedie evidenciu závad a nahlasuje ich správcovi objektu, objednávanie čistiacich prostriedkov, drobných údržbových prác, kontrola plánu revízií,
Práca PO- PI - od 06,30 do 15,00 hod - len pracovné dni

mobilný telefón, možnosť využívania fitness, AJ

recepcia je miestom prvého kontaktu, preto je pre nás dôležité už pri prvom kontakte poskytnúť návštevám a nájomníkom komplexné a vysokoprofesionálne služby vždy s úsmevom a pozitívnou energiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax a skúsenosti vítané

flexibilnosť, silné komunikačné zručnosti,hľadáme človeka, ktorý je pozitívne naladený, vie počúvať a reagovať na postrehy, bude sa aktívne podieľať na zlepšovaní,

Spoločnosť KVANT spol. s r. o. vznikla v r. 1995. Za roky svojej existencie zaznamenala výrazné úspechy vo vývoji a výrobe vlastných produktov, získala viaceré ocenenia na výstavách a v súčasnosti viac ako 90% jej výroby smeruje na export do viac ako 50 krajín sveta. Okrem toho sa venuje aj distribúcii technických zariadení pre rôzne oblasti vedy, výskumu , priemyslu a vzdelávania. Od roku 2004 spoločnosť postupne zavádzala integrované manažérske systémy . Aktuálne spoločnosť vlastní certifikáty a aplikuje požiadavky noriem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 a ISO 27001:2013.
V súčasnosti sa aktivity spoločnosti rozdeľujú do piatich základných oblastí, čo viedlo k vytvoreniu nasledujúcich oddelení:
- Lasery a laserové systémy
- Didaktická a prezentačná technika
- Laboratórna a špeciálna technika
- Oddelenie tvorby špeciálneho softvéru a hardvéru
- Oddelenie špeciálnej meracej techniky
- Optické zariadenia a spracovanie obrazu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2749273  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac