Účtovník/účtovníčka.

KVANT spol. s r.o.

Miesto práce
FMFI UK Mlynská dolina, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (fix) + motivujúce odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- znalosť podvojného účtovníctva
- znalosť zákona o DPH a dani z príjmov.
- účtovanie banky, riešenie mylných platieb, preplatkov a pod.
- kontrola a účtovanie dodávateľských faktúr
- kontrola skladových dokladov
- pomocné práce pri zostavovaní mesačných závierok
- spolupráca s ostatnými oddeleniami

Budú spresnené na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Strojopis - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ste systematická osoba, ktorá má rada vo veciach, v práci a v hlave poriadok? Chcete byť súčasťou tvorivého kolektívu ? Baví Vás účtovníctvo a trúfnete si účtovné výsledky prekladať kolegom do ľudskej reči?
Ak rád/rada komunikujete s ľuďmi, baví Vás pracovať a nielen byť v práci, máte vzťah k účtovníctvu, ekonomike a skladovému hospodárstvo, viete si zorganizovať deň, prácu a oddych - potom reagujte na náš inzerát!
Naša pozícia je vytvorená pre formujúce sa ekonomické oddelenie – takže môže byť zaujímavá pre človeka, ktorý má skúsenosti s vedením účtovníctva v malej alebo stredne veľkej firme. Aj keď sa činnosti na tejto pozícii opakujú, nejedná sa o rutinnú prácu, lebo je potrebné vynaliezavo riešiť každodenné účtovné prípady.
Hľadáme osobu (kolegu alebo kolegyňu), ktorá má pohodové, príjemné vystupovanie, je vyrovnaná, usmiata, samostatná, systematická, má analytické myslenie, fantáziu, dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti, je ochotná prevziať zodpovednosť, doťahuje vecí do konca v stanovenom termíne a je lojálna.

Spoločnosť KVANT spol. s r. o. vznikla v r. 1995. Za roky svojej existencie zaznamenala výrazné úspechy vo vývoji a výrobe vlastných produktov, získala viaceré ocenenia na výstavách a v súčasnosti viac ako 90% jej výroby smeruje na export do viac ako 50 krajín sveta. Okrem toho sa venuje aj distribúcii technických zariadení pre rôzne oblasti vedy, výskumu , priemyslu a vzdelávania. Od roku 2004 spoločnosť postupne zavádzala integrované manažérske systémy . Aktuálne spoločnosť vlastní certifikáty a aplikuje požiadavky noriem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 a ISO 27001:2013.
V súčasnosti sa aktivity spoločnosti rozdeľujú do piatich základných oblastí, čo viedlo k vytvoreniu nasledujúcich oddelení:
- Lasery a laserové systémy
- Didaktická a prezentačná technika
- Laboratórna a špeciálna technika
- Oddelenie tvorby špeciálneho softvéru a hardvéru
- Oddelenie špeciálnej meracej techniky
- Optické zariadenia a spracovanie obrazu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2156415  Dátum zverejnenia: 25.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (fix) + motivujúce odmeny