Referent skladového hospodárstva a skladníčka/ík.

KVANT spol. s r.o.

Miesto práce
Opavská 24, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem tovaru a všetky úkony s tým súvisiace (váha tovaru je okolo 3 kg)
- vystavovanie záručných listov,
- evidencia výrobných čísel pri špecifikovaných tovaroch a doplnenie manuálov v slovenskom jazyku
- zodpovednosť za dostatočné množstvá potrebných manuálov v slovenskom jazyku a podľa potreby aktualizovať šanón originálov
- poriadok v sklade a správne uskladnenie tovaru
- pred expedíciou tovaru prekontrolovať kompletnosť a funkčnosť tovaru
- objednávanie kancelárskych potrieb a zabezpečenie minimálnych skladových zásob pre vybrané druhy tovarov
- zabezpečiť Minimálne množstvá spotrebného a sanitárneho materiálu pre potreby firmy – podľa zoznamu
- sledovanie vytipovaných skladových položiek – podľa zoznamu navrhnutého marketingovými manažérmi všetkých oddelení strediska 1, ktoré sa budú aktualizovať podľa potreby
- balenie a expedícia tovaru
- 1 x mesačne kontrola inventáru pracovníkov firmy KVANT s písomným potvrdením jednotlivých osôb
- 1 x mesačne kontrola zápožičiek – od dodávateľov
- 1 x mesačne kontrola zápožičiek - u zamestnancov – podľa potreby presun do inventáru
- 2 x ročne fyzická inventúra skladu
- Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

- jedná sa o kumulovanú funkciu

Budú spresnené po pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!

Ponúkame stabilnú, dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti v dobrom kolektíve.
Ak Vás baví fyzická práca v sklade, ste zodpovedná osoba na ktorú sa môžeme spoľahnúť že nerobíte chyby, vieme Vám poskytnúť:
- príjemné pracovné prostredie
- stravné lístky
- pracovné oblečenie

Chceme Vám oznámiť, že nami ponúkaná práca je dosť náročná a zvládnu ju iba tí najlepší, hoci na prvý pohľad sa vám to nemusí tak zdať.

Výhodou je ak má kandidát nasledovné vlastnosti:
- vytrvalosť
- príjemné vystupovanie
- pracovitosť
- spoľahlivosť
- chuť do práce
- komunikatívnosť
- chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť KVANT spol. s r. o. vznikla v r. 1995. Za roky svojej existencie zaznamenala výrazné úspechy vo vývoji a výrobe vlastných produktov, získala viaceré ocenenia na výstavách a v súčasnosti viac ako 90% jej výroby smeruje na export do viac ako 50 krajín sveta. Okrem toho sa venuje aj distribúcii technických zariadení pre rôzne oblasti vedy, výskumu , priemyslu a vzdelávania. Od roku 2004 spoločnosť postupne zavádzala integrované manažérske systémy . Aktuálne spoločnosť vlastní certifikáty a aplikuje požiadavky noriem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 a ISO 27001:2013.
V súčasnosti sa aktivity spoločnosti rozdeľujú do piatich základných oblastí, čo viedlo k vytvoreniu nasledujúcich oddelení:
- Lasery a laserové systémy
- Didaktická a prezentačná technika
- Laboratórna a špeciálna technika
- Oddelenie tvorby špeciálneho softvéru a hardvéru
- Oddelenie špeciálnej meracej techniky
- Optické zariadenia a spracovanie obrazu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2100795  Dátum zverejnenia: 4.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + odmeny