Obchodný zástupca pre predaj úspešne predávaného softvéru. Región - Slovensko a Česká republika

KVANT spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fix+provízie za predané + cieľové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov hlavne pre oblasti:
- dodávok softwarových riešení
- kontroly kvality ( kamerové systémy v priemysle)
- a technologické riešenia
2. Vykonáva akvizičnú činnosť
3. Vytvára a priebežne aktualizuje databázu
4. Udržiava a posilňuje pozitívne vzťahy so zákazníkmi.
5. Analyzuje trh, skúma vývoj ponuky a dopytu
6. Vedie obchodné rokovania so zákazníkmi
7. Vypracováva správy o výsledkoch predaja
8. Zabezpečuje primerané technické poradenstvo pre zákazníkov
9. Zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti
10.Sleduje dobu splatnosti pohľadávok zákazníkov
11.Podieľa sa na vytváraní obchodnej politiky

Zodpovedá:

1. Za plnenie obchodného plánu
2. Za kvalitu, včasnosť a presnosť vykonávaných prác.
3. Za dodržiavanie všeobecne platných zákonov, vnútorných noriem a smerníc spoločnosti vrátane realizovania príkazov a pokynov konateľa spoločnosti.

Budú spresnené po pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáte výzvu?

Ak ste osobou, ktorú baví komunikácia, práca s ľuďmi , organizácia práce, viete dosahovať ciele, máte rád/a výzvy, potom nás kontaktujte.
Nakoľko meriame produkciu obchodným zástupcom, vieme , že naša ponuka nebude vyhovovať niektorým kandidátom.
Výhodou kandidáta je, ak má profesionálne vystupovanie, výborné prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup, organizačné schopnosti, je systematický a samostatný.

Spoločnosť KVANT spol. s r. o. vznikla v r. 1995. Za roky svojej existencie zaznamenala výrazné úspechy vo vývoji a výrobe vlastných produktov, získala viaceré ocenenia na výstavách a v súčasnosti viac ako 90% jej výroby smeruje na export do viac ako 50 krajín sveta. Okrem toho sa venuje aj distribúcii technických zariadení pre rôzne oblasti vedy, výskumu , priemyslu a vzdelávania. Od roku 2004 spoločnosť postupne zavádzala integrované manažérske systémy . Aktuálne spoločnosť vlastní certifikáty a aplikuje požiadavky noriem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 a ISO 27001:2013.
V súčasnosti sa aktivity spoločnosti rozdeľujú do piatich základných oblastí, čo viedlo k vytvoreniu nasledujúcich oddelení:
- Lasery a laserové systémy
- Didaktická a prezentačná technika
- Laboratórna a špeciálna technika
- Oddelenie tvorby špeciálneho softvéru a hardvéru
- Oddelenie špeciálnej meracej techniky
- Optické zariadenia a spracovanie obrazu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1911503  Dátum zverejnenia: 28.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix+provízie za predané + cieľové odmeny