Obchodno technický zástupca - konzultant.

KVANT spol. s r.o.

okres Malacky, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Zvolen, okres Liptovský Mikuláš, okres Námestovo, okres Žilina, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Topolčany, okres Prešov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fix+provízie za predané + cieľové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov hlavne pre oblasti:
- dodávok softwarových riešení
- kontroly kvality ( kamerové systémy v priemysle)
- a technologické riešenia
2. Vykonáva akvizičnú činnosť
3. Vytvára a priebežne aktualizuje databázu
4. Udržiava a posilňuje pozitívne vzťahy so zákazníkmi.
5. Analyzuje trh, skúma vývoj ponuky a dopytu
6. Vedie obchodné rokovania so zákazníkmi
7. Vypracováva správy o výsledkoch predaja
8. Zabezpečuje primerané technické poradenstvo pre zákazníkov
9. Zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti
10.Sleduje dobu splatnosti pohľadávok zákazníkov
11.Podieľa sa na vytváraní obchodnej politiky

Zodpovedá:

1. Za plnenie obchodného plánu
2. Za kvalitu, včasnosť a presnosť vykonávaných prác.
3. Za dodržiavanie všeobecne platných zákonov, vnútorných noriem a smerníc spoločnosti vrátane realizovania príkazov a pokynov konateľa spoločnosti.

Budú spresnené po pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáte výzvu?

Ak ste osobou, ktorú baví komunikácia, práca s ľuďmi , organizácia práce, viete dosahovať ciele, máte rád/a výzvy, potom nás kontaktujte.
Nakoľko meriame produkciu obchodným zástupcom, vieme , že naša ponuka nebude vyhovovať niektorým kandidátom.
Výhodou kandidáta je, ak má profesionálne vystupovanie, výborné prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup, organizačné schopnosti, je systematický a samostatný.

Spoločnosť KVANT spol. s r. o. vznikla v r. 1995. Za roky svojej existencie zaznamenala výrazné úspechy vo vývoji a výrobe vlastných produktov, získala viaceré ocenenia na výstavách a v súčasnosti viac ako 90% jej výroby smeruje na export do viac ako 50 krajín sveta. Okrem toho sa venuje aj distribúcii technických zariadení pre rôzne oblasti vedy, výskumu , priemyslu a vzdelávania. Od roku 2004 spoločnosť postupne zavádzala integrované manažérske systémy . Aktuálne spoločnosť vlastní certifikáty a aplikuje požiadavky noriem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 a ISO 27001:2013.
V súčasnosti sa aktivity spoločnosti rozdeľujú do piatich základných oblastí, čo viedlo k vytvoreniu nasledujúcich oddelení:
- Lasery a laserové systémy
- Didaktická a prezentačná technika
- Laboratórna a špeciálna technika
- Oddelenie tvorby špeciálneho softvéru a hardvéru
- Oddelenie špeciálnej meracej techniky
- Optické zariadenia a spracovanie obrazu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1830525  Dátum zverejnenia: 11.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix+provízie za predané + cieľové odmeny