2x advokátsky koncipient

Kutan & Partners s.r.o.

Miesto práce
Rajská 15/A, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018, prípadne skôr na základe dohody
Nástupný plat 800e, po skúšobnej dobe 900e + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- korporátna agenda;
- zmluvná agenda (nehnuteľnosti, obchodno a občianskoprávne vzťahy);
- poradenstvo v oblasti pracovnoprávnych vzťahov, ADZ;
- príprava právnych stanovísk a analýz;
- zastupovanie klientov v konaniach pred súdmi a inými orgánmi;
- RPVS;

- služobný telefón
- služobný notebook
- služobné motorové vozidlo
- občasný home office
- odborné prehlbovanie vzdelávania
- podpora v špecializácii vo zvolenom právnom odvetví
- súčasťou tímu je kolegyňa vyučujúca na Právnickej fakulte UK v Bratislave predmet v anglickom jazyku (obchodná klinika)
- partner advokátskej kancelárie je člen predsedníctva Slovenskej advokátskej komory, Predsedom pracovnej skupiny pre elektronizáciu výkonu advokácie a Regionálny zástupca Slovenskej advokátskej komory pre Bratislavský kraj

V prvom kole uchádzač dostane e-mailom alebo inou dohodnutou formou vstupný test, na vypracovanie ktorého bude mať stanovený čas.

V prípade postúpenia do druhého kola sa uskutoční osobný pracovný pohovor v slovenčine a v angličtine, zameraný na prejdenie výsledkov testu, na komunikačné schopnosti ako aj na preverenie schopnosti aplikovať právny poriadok Slovenskej republiky na konkrétny prípad.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonomické vzdelanie a znalosti výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť ale aj práca v tíme, flexibilnosť, lojálnosť, počítačová zdatnosť

Sme na Slovenskom trhu etablovaná kancelária so sídlom v Bratislave, „ boutique“ typu a s mladým kolektívom. Prioritou je pre nás mať v kancelárii dobrú pracovnú atmosféru a aj zdravé pracovné vzťahy, bez nezdravej súťaživosti. Organizujeme rôzne teambuildingové akcie, pričom v zime organizujeme aj kancelársku lyžovačku a v lete športovú akciu.

Právne služby poskytujeme širokému spektru rôzneho typu klientely. Sme zameraní na občianske právo, obchodné právo, právo obchodných spoločností, nehnuteľnosti, verejné obstarávanie, súťažné právo, právo duševného vlastníctva a sporové právo.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu pošlite prosím na emailovú adresu: [email protected]
- životopis s fotkou,
- motivačný list.

Advokátska kancelária si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Na neúplné žiadosti sa nebude prihliadať.

Za porozumenie vopred ďakujeme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3111512  Dátum zverejnenia: 18.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 800e, po skúšobnej dobe 900e + pohyblivá zložka mzdy