Logo Küster - automobilová technika spol. s r. o.

Údržbár - elektro

Küster - automobilová technika spol. s r. o.

Miesto práce
Továrenská 1, 976 31 Vlkanová
Termín nástupu
01.06.2024
7,61 EUR/hod.plus osobný príplatok v sume 10% základnej mzdy - priemerná hrubá mesačná mzda od 1440,- € do 1750,- € vrátane osobného príplatku a príplatkov za II. a III. pracovnú zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  •  preventívne prehliadky strojov a zaistenie ich stálej prevádzkyschopnosti
  • odstraňovanie porúch strojov a zariadení
  • spolupráca pri prestavbách strojov a zariadení a ich výrobe
  • údržba ostatných elektrických zariadení a rozvodov v objekte firmy
  • vedenie predpísaných záznamov o preventívnych prehliadkach, údržbe a opravách strojov a zariadení
  • obsluha pojazdných zdvíhacích plošín
  • práca v trojzmennej prevádzke (pondelok - piatok)

  • perspektívne pracovné miesto v stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • 13. a 14. plat v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku
  • kvartálna odmena za nulovú neprítomnosť v sume 115 €
  • odmena za kvalitu, vernostná odmena a pri životných jubileách
  • príspevok na dopravu zo sociálneho fondu raz ročne
  • pravidelná valorizácia raz ročne
  • stravovanie vo firemnej reštaurácii formou výberu zo 6 druhov jedál na 1,20 €

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Mechanik - elektrotechnik, mechatronik

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárenstvo

Počet rokov praxe

1

  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach do 1000V vrátane bleskozvodov triedy A, § 22 - Samostatný elektrotechnik

-  samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

- schopnosť pracovať v tíme

Strojárska výroba so zameraním na výrobu výrobkov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4385710  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,61 EUR/hod.