Lekár samostatne pracujúci

KÚPELE SLIAČ a.s.

Miesto práce
Sliač
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
zákl. plat 2300 €, príplatky v zmysle kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon práce lekára v kúpeľnom zariadení, vstupné vyšetrenia, indikovanie kúpeľných procedúr, diagnostické a liečebné postupy, hodnotenie a interpretácia výsledkov vyšetrení, vedenie dokumentácie pacientov a klientov

príjemné pracovné prostredie v krásnom prírodnom prostredí kúpeľov, stabilné zamestnanie, možnosť ďalšieho odborného vzdelávania, závodné stravovanie, možnosť ubytovania, pracovná doba od 7.00 do 15.00 hod.

kontakt: [email protected], zaslanie žiadosti a životopisu v slovenskom jazyku, oslovení budú len záujemcovia s atestáciou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

atestácia v jednom z odborov: vnútorné lekárstvo, kardiológia, FBLR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

lekár samostatne pracujúci

Počet rokov praxe

3

Príjemné vystupovanie voči klientom,preukázanie zdravotnej spôsobilosti, samostatnosť a zodpovednosť

KÚPELE SLIAČ a.s. sú liečebné kúpele s viac ako 200 ročnou tradíciou zamerané na liečbu srdcovo-cievnych chorôb, chorôb pohybového ústrojenstva, onkologických chorôb ako aj liečbu post-covid syndrómu. Sú známe a vyhľadávané vďaka mimoriadnym účinkom liečivej minerálnej vody s unikátnym zložením jedinečným svojho druhu vo svete. Izotermická teplota 33°C a vysoký obsah CO₂ umožňuje vykonávanie procedúr bez umelého zásahu. Klienti kúpeľov okrem liečivých účinkov termálnej vody oceňujú vysoko profesionálny a ľudský prístup zdravotníckeho personálu ako aj nádherný areál kúpeľného parku, ktorý je spoločne s viacerými impozantnými budovami v areáli zaradený medzi národné kultúrne pamiatky Slovenska.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 708119  Dátum zverejnenia: 13.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zákl. plat 2300 €, príplatky v zmysle kolektívnej zmluvy