Logo KÚPELE LÚČKY a.s.

Hľadáme pomocnú silu do kuchyne s výbornými benefitmi a náborovým bonusom

KÚPELE LÚČKY a.s.

Miesto práce
KÚPELE LÚČKY a.s., Lúčky - kúpele
Termín nástupu
15.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
820 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čistiace a pomocné práce v kuchyni a priľahlých priestoroch (umývanie riadu, čistenie a krájanie zeleniny, udržiavanie poriadku na zverenom úseku).
Práca denne v jednej zmene, striedanie na krátky a dlhý týždeň.

820 € základná mzda mesačne brutto + Náborový bonus 800 €, plus príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy
- benefity plynúce z Kolektívnej zmluvy:
- dochádzkový bonus 2 x ročne,
- príspevok na dopravu,
- zamestnanecké stravovanie,
- vstupy do Aqua Vital Parku,
- výmenné rekreácie,
- sociálne benefity,
- III. pilier- doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť poskytnutia zamestnaneckého ubytovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zariadenie pre poskytovanie komplexnej liečebno - preventívnej starostlivosti a iných doplnkových služieb

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4794581  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac