Lekár pediater

KÚPELE LUČIVNÁ, a.s.

Miesto práce
Lučivná - Liečebný ústav
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podľa dohody
3 500 EUR/mesiacpodľa Zákona 578/2004 + odmeny, + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyšetrovanie pacientov, vstupné, priebežné a výstupné vyšetrenia,
- stanovovanie kúpeľného programu,
- tvorba zdravotnej dokumentácie,
- spolupráca s ostatnými lekármi a ostatným personálom,
- poskytovanie odborných informácií pacientom.

možnosť ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

uprednostnené pediatria, FBLR, pneumológia, imuno-alergológia

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním kúpeľnej starostlivosti pre deti a dospelých. Kúpele v Lučivnej sú najväčšie a najmodernejšie klimatické kúpele na Slovensku s krásnym panoramatickým výhľadom na naše veľhory. Kúpele sú lokalizované v lesíku v blízkosti obce Lučivná, 3 km od Svitu a 10 km od Popradu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4774952  Dátum zverejnenia: 2.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac