Personalistka - mzdová účtovníčka / Personalista-mzdový účtovník

Kultúrne zariadenia Petržalky

Miesto práce
Rovniankova 3, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
V zmysle zákona č. 553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečenie personálnej agendy.
Vedenie a aktualizácia personálnych spisov zamestnancov.
Prihlasovania a odhlasovanie zamestnancov do Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní.
Príprava podkladov na uzatváranie, zmeny a rozväzovanie pracovného pomeru.
Samostatné zostavovanie štatistických výkazov a ich včasné odoslanie SŠÚ.
Kontrola správnosti mesačných podkladov na mzdy.
Mesačné vyhotovovanie výkazov o dochádzke.
Zaraďovanie zamestnancov do platových tried a stupňov v súlade s platnými zákonnými normami.
Spracovanie plánu mzdových prostriedkov v organizácii.
Vedenie a spracovanie rôznych evidencií a údajov o zamestnancoch a ich predkladanie vedeniu organizácie.
Samostatné spracovanie komplexného účtovníctva miezd.

Možnosť získania vstupeniek na kultúrne a spoločenské podujatia.

Informácie o výberovom konaní

Zaslať treba:
1. štruktúrovaný životopis s podrobným uvedením odbornej praxe v oblasti personálnej práce a mzdového účtovníctva v rozpočtovej organizácii.
2. Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Expert
Strojopis - Pokročilý
Personalistika - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Vyžaduje s odbore zrelá osobnosť so schopnosťou samostatnej a systematickej práce v oblasti personalistiky a mzdového účtovníctva rozpočtovej organizácie.
Vyžaduje sa:
- odborná prax min. 5 rokov v rozpočtovej org.
- Výborná znalosť Zákonníka práce a jeho aplikácie
v praxi.
- Výborná znalosť Zákona č. 553/2003 Z.z..
- Praktická znalosť hospodárskej korešpondencie a štylizácie písomností.
- Výborná znalosť príslušných zákonných noriem v oblasti mzdového účtovníctva rozpočtových organizácií verejnej správy.
- Znalosť rozpočtu RO.

Uprednostnení budú uchádzači ovládajúci prácu v personálnom a mzdovom systéme TRIMEL.

Kultúrne zariadenia Petržalky sú kultúrno-osvetovým zariadením, ktorého zriaďovateľom je Miestne zastupiteľstvo Bratislava - Petržalka.
Kultúrne zariadenia Petržalky sú organizátorom kultúrno-výchovných a záujmových aktivít občanov v Petržalke a záujmových činnosti pre všetky vekové kategórie obyvateľov, ktorým umožňujú aktívne a pasívne kultúrne vyžitie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2784314  Dátum zverejnenia: 27.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle zákona č. 553/2003 Z.z.