Predavač v záhradnom centre

KULLA

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Predaj interiérových a exteriérových rastlín a doplnkového tovaru
· Obsluha zákazníkov
· Práca s registračnou pokladnicou
· Starostlivosť o predajné priestory
· Poskytovanie poradenstva ohľadom starostlivosti o izbové rastliny
· Znalosť cudzieho jazyka výhodou

· Odmeny pri dosahovaní výsledkov
· Stravné lístky
· Práca v stabilnej firme
· Možnosť rastu
· Dlhodobá práca

Od predavača v záhradnom centre v našej spoločnosti sa očakáva, že bude samostatne fungujúcim pracovníkom so silnou orientáciou na zákazníka. Znalosť rastlín je výhodou. Musí mať príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti v oblasti maloobchodného predaja. Bude pracovať s registračnou pokladnicou a teda aj s hotovosťou. Ponúkame dlhodobú prácu v stabilnej firme so silným menom v dobrom a stabilnom kolektíve. Pokiaľ uchádzač vyhovuje, nieje prax podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

2

· Silná orientácia na zákazníka, zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, ochota pracovať,

V ZÁHRADNOM CENTRE KULLA ponúkame široký sortiment zelene, keramiky, dekoračných doplnkov a potrieb pre dom, byt a záhradu. Poskytujeme kompletný návrh a realizáciu záhrad a parkov, výzdoby interiérov a exteriérov, údržbu a starostlivosť o interiérovú a exteriérovú zeleň. Kytice, vence a aranžmány z rezaných, suchých a umelých kvetov predávame v kvetinárstvach KULLA. Organizátor medzinárodnej výstavy kvetov FLÓRA BRATISLAVA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1790287  Dátum zverejnenia: 17.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou