Pomocná sila v cukrárskej výrobe

KUKIS s.r.o. , naše koláčiky

Štefana Králika 3/B, 841 08 Bratislava - Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba, príprava, balenie mini zákuskov.

Uchádzači musia mať platný zdravotný preukaz a odobornú spôsobilosť.
Pri záujme o pracovnú pozíciu telefonicy kontaktovať na dole uvedenom tel. čísle vedúcu výroby : p.Gabriela Schusterová

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cukrár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Hľadáme človeka, ktorý bude oddaný svojej práci a bude spĺňať nasledovné požiadavky :
- šikovný
- zručný
- kolektívny
- pružný
- zmysel pre humor
- zmysel pre detail

Firma FamilyBakery je rodinná cukrárska manufakúra, kde vyrábame každý deň čerstvé zákusky, podľa tradičných receptúr. Špecializujeme sa hlavne na výrobu mini zákuskov.
Naše mini zákusky sú výnimočné svojou chuťou, vzhľadom a poctivou prípravou.
Na trhu sme jedinečný tým, že v našich troch predajniach si zákazník môže zakúpiť naše zákusky už od jedného kusu z akéhokoľvek druhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1901305  Dátum zverejnenia: 20.10.2014