Pracovník/čka pre vytváranie layoutov

KUKA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap
900 EUR/mesiac+ variabilná zložka; finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné vytváranie layoutov podľa špecifikácií zákazníka v súlade s predpismi ergonómie a bezpečnosti
- Vytváranie a vypracovanie technických konceptov zariadení
- Modelovanie všetkých komponentov v rámci zariadenia
- Vypracovanie a zmeny naplánových konceptov týkajúcich sa zariadení na výrobu karosérií
- Aktívna účasť na diskusiách ohľadne konceptov a konštrukcií

- tvorivá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
- získavanie zaujímavých odborných skúseností
- odborný a profesijný rast
- kvartálne odmeny
- trinásta mzda
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na ubytovnie
- príspevok na cestovné
- jazykové kurzy
- kultúrne a športové podujatia

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
- životopis (SK, AJ/NJ)
- súhlas so spracovaním osobných údajov
Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo/automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
MicroStation - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Prax v danej oblasti
- Skúsenosti s prácou v programoch AutoCAD a Microstation výhodou
- Aktívna komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku podmienkou
- Komunikatívnosť
- Schopnosť pracovať v tíme
- Ochota cestovať

Spoločnosť KUKA Slovakia, s.r.o., patriaca do skupiny KUKA Systems, na Slovensku pôsobí viac ako 25 rokov so sídlom v Dubnici nad Váhom. Je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov a špecialistom na návrh robotických, automatizovaných a obslužných riešení pre priemyselnú výrobu so zameraním na automobilový priemysel. Aktívne spolupracuje so zahraničnými partnermi v Nemecku a USA.

Kontaktujte nás a staňte sa členom nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3068364  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac