Vedúci servisnej dielne

KUHN-MT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 200 EUR/mesiacZákladná mzda je od 1500 €, finálna výška odmeny je dohodnutá s uchádzačom individuálne na základe jeho znalostí, pracovných skúseností a praxe v odbore, vrátane variabilnej zložky formou mesačných bonusov, brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie pracovného kolektívu dielne
zabezpečenie mesačného využitia kapacity dielne
príjem vozidiel k opravám a montážam
kalkulácia nákladov na montáže hydraulických zariadení
spracovanie podkladov pre fakturáciu
spracovanie a vedenie agendy reklamácií
zabezpečenie revízií hydraulických zdvíhacích zariadení
technická podpora predaja
evidencia strojov vo webovom registri
zabezpečenie prepravy strojov
komunikácia s externými servisnými partnermi
nutnosť komunikácie aspoň v 1 svetovom jazyku ( angličtina, alebo nemčina )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hydraulické žeriavy, manipulačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

požadujeme skúsenosti s hydraulickými žeriavmi, manipulačnou technikou, stavebnými, poľnohospodárskymi alebo lesníckymi strojmi a nákladnými vozidlami

KUHN-MT Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou obchodnej skupiny KUHN so sídlom v Rakúsku, ktorá pôsobí na slovenskom trhu ako výhradný distribútor hydraulických žeriavov Palfinger, žeriavov na manipuláciu s drevom, šrotom a odpadmi Epsilon a nosičov kontajnerov Palift. Firma zároveň zabezpečuje záručný a pozáručný servis všetkým uvedeným typom hydraulických zariadení.
Skupina KUHN s dvoma samostatnými divíziami (Stavebné stroje a Manipulačná technika) má pobočky v desiatich štátoch Európy so 14timi samostatnými dcérskymi spoločnosťami.
www.kuhn-mt.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2804465  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac