Platená dlhodobá prax študenta cestnej prepravy

KUEHNE + NAGEL, s r.o.

Miesto práce
Pestovateľská 9, 829 01 Bratislava 29, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
17.10.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Evidencia cenových ponúk
- Porovnávanie nákladov voči ponúknutým cenám
- Cenova tvorba podľa vopred určeného kalkulačného nástroja
- Monitoring zásielok - tlačenie potvrdení o doručení
- Evidencia a archivácia prepravných dokumentov

Ak máte záujem o danú pozíciu, pošlite prosím svoj životopis na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Každý uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Kuehne a Nagel, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

Vzdelanie v odbore

cestná preprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- študent strednej školy
- záujem sa rozvíjať v oblasti cestnej/kamiónovej prepravy
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť a spoľahlivosť
- odolnosť voči stresu
- možnosť pracovať cca 3-4 hod./deň, min. 3x do týždňa

Kuehne + Nagel je jednou z popredných svetových logistických spoločností s približne 63.000 zamestnancami, pôsobiaca v 1.000 pobočkách a vo viac ako 110 krajinách. Koncern sa dlhodobo pohybuje na vedúcich pozíciách v segmentoch kontraktnej logistiky a leteckej či námornej prepravy a ponúka komplexné služby riadenia dodávateľského reťazca na báze najmodernejších IT riešení. Spoločnosť Kuehne + Nagel Slovensko bola v Bratislave založená v roku 1991. Dnes má na Slovensku zastúpenie v Bratislave a v Košiciach a prostredníctvom 140 zamestnancov poskytuje vysokokvalitné služby lokálnym aj medzinárodným zákazníkom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Pestovateľská 9
829 01 Bratislava 29
ID: 2733129   Dátum zverejnenia: 22.9.2016